Books: History Number of items: 113
1707747
15239
312
Books: History
Zolnay László: A középkori Esztergom. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1705672
15240
312
Books: History
Letűnt civilizációk nyomában. Fordította: Németh Anikó. Szerk.: Fabio Bourbon, Valeria Manfert De Fabianis. Pécs,é.n., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1705635
15241
312
Books: History
Marco Cattaneo-Jasmina Trifoni: Ősi civilizációk. Unesco világörökség. Fordította: H. Prikler Renáta. Pécs,2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1542002
15242
312
Books: History
1712228
15243
312
Books: History
Szakolczai Attila: Az 1956-os forradalom és szabadságharc Bp., 2001 Kossuth kiadó. 434p. Gazdag képanyaggal
1 000 HUF
1706576
15244
312
Books: History
Magyarország Közgazdasági Értékelemei 1938-1940. Összeállította: Hegedűs Márton. Éléments Économiques De La Hongrie 1938-1940. Bp.,1947, Universitas, (Révai-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1 600 HUF
1706372
15245
312
Books: History
Havasi Tamás-Herczeg János-Kerek György: A rádió ostroma. 1956 október 23. Budapest, 1957, Kossuth Könyvkiadó. Illuszrált kiadói papír kötésben
1712234
15246
312
Books: History
Bayer Zsolt: 1956 ",,,hogy legyen jel". XX. Század Intézet, kemény kötésben, jó állapotban
1 000 HUF
1499196
15247
312
Books: History
Fénnyel írott történelem. Szerk.: Jalsovszky Katalin és Stemlerné Balog Ilona. A bevezetést írta Stemlerné Balog Ilona. Bp., 2000, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papí védőborítóban.
3 000 HUF
1463906
15248
312
Books: History
10 000 HUF
1691194
15249
312
2200
Books: History
2 Erzsébet Királynéról szóló könyv: Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. sérült egészvászon kötésben + Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi
2 200 HUF
1691095
15250
312
Books: History
Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1976, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house