Flea Market Number of items: 538
1703306
11966
311
Flea Market
Régi spirituszos teafőző, kopott, m: 36,5 cm
7 000 HUF
1702970
11967
311
Flea Market
Virágmintás porcelán ékszertartó dobozkák, 8 db, hibátlanok, kb. 5x4,5 cm
2 400 HUF
1702222
11968
311
Flea Market
16 db műsoros VHS kazetta magyar kultfilmekkel, válogatás a magyar filmes termés legjavából. Kisvilma, Budpesti mesék, Kis Valentino, Az en XX. Szarzadom, Hazajaro lelek, Halálos tavasz, Eldorado
1 000 HUF
1702260
11969
311
Flea Market
2011 Régi magyar reklámok. Dekoratív falinaptár, bontatlan állapotban.
5 000 HUF
1698274
11970
311
Flea Market
Régi réz teafőző, fa fogóval, borszeszégővel, állványon, kopott, kis hiánnyal+Pistaccino fém kávékiöntő, gyöngyház berakásos fa markolattal, a markolat kopott, m: 18 cm, d: 11 cm,+ m: 19 cm, d: 7 cm.
3 000 HUF
1698240
11971
311
Flea Market
Régi kávédaráló, fa, fém, hiányos, sérült állapotban, m: 19 cm
1 000 HUF
1698931
11972
311
Flea Market
Díszes lopótökök, 2 db, az egyik festett, a másik vésett, h: 48 cm és 37 cm
1 000 HUF
1699351
11973
311
Flea Market
Fém kínáló, foltos, jelzett, m: 25 cm, h: 36 cm.
1 200 HUF
1699357
11974
311
Flea Market
6 db Teapohár tartó, pohár nélkül, m: 10,5 cm.
2 000 HUF
1698943
11975
311
Flea Market
Jamie Oliver kő mozsár, törővel, hibás,+ Jamie Oliver Flavour Shaker, kopott, m: 12,5 cm, d: 18 cm, h: 17, 5 cm, m: 15 cm, d: 7 cm.
3 000 HUF
1698220
11976
311
Flea Market
Pohármosó kefék, műanyag, 18x18x9 cm.
1 000 HUF
1698278
11977
311
Flea Market
Régi elektromos fém kávéfőző, 30 cm.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house