Flea Market

Number of items: 538

Régi spirituszos teafőző, kopott, m: 36,5 cm
11966.

7 000 HUF
18,97
21,88

Virágmintás porcelán ékszertartó dobozkák, 8 db, hibátlanok, kb. 5x4,5 cm
11967.

2 400 HUF

16 db műsoros VHS kazetta magyar kultfilmekkel, válogatás a magyar filmes termés legjavából.  Kisvilma,  Budpesti mesék, Kis Valentino, Az en XX. Szarzadom, Hazajaro lelek, Halálos tavasz, Eldorado
11968.

1 000 HUF

2011 Régi  magyar reklámok. Dekoratív falinaptár, bontatlan állapotban.
11969.

5 000 HUF

Régi réz teafőző, fa fogóval, borszeszégővel, állványon, kopott, kis hiánnyal+Pistaccino fém kávékiöntő, gyöngyház berakásos fa markolattal, a markolat kopott, m: 18 cm, d: 11 cm,+ m: 19 cm, d: 7 cm.
11970.

3 000 HUF

Régi kávédaráló, fa, fém, hiányos, sérült állapotban, m: 19 cm
11971.

1 000 HUF

Díszes lopótökök, 2 db, az egyik festett, a másik vésett, h: 48 cm és 37 cm
11972.

1 000 HUF

Fém kínáló, foltos, jelzett, m: 25 cm, h: 36 cm.
11973.

1 200 HUF

6 db Teapohár tartó, pohár nélkül, m: 10,5 cm.
11974.

2 000 HUF

Jamie Oliver kő mozsár, törővel, hibás,+ Jamie Oliver Flavour Shaker, kopott, m: 12,5 cm, d: 18 cm, h: 17, 5 cm, m: 15 cm, d: 7 cm.
11975.

3 000 HUF

Pohármosó kefék, műanyag, 18x18x9 cm.
11976.

1 000 HUF

Régi elektromos fém kávéfőző, 30 cm.
11977.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF