Number of items: 123
1679834
11233
309
Porcelán párologtató, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
1 000 HUF
1680155
11234
309
Fésülködő hölgy, jelzetlen porcelán figura, kézzel festett, hibátlan, 19x21 cm
3 000 HUF
1681479
11235
309
Karlsbad 1932. porcelán emlékpohár, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13 cm
1 200 HUF
1680678
11236
309
Antik kézzel festett fajansz tányér, kis lepattanással, jelzett (Q), d: 20 cm
1 000 HUF
1680190
11237
309
Vadászkutyák, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:33 cm, m:19 cm
5 000 HUF
1684741
11238
309
Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×)
1 000 HUF
1684532
11239
309
Kínai kézzel festett teáscsésze (7db) és alj (10 db), jelzett, kopott
5 000 HUF
1684433
11240
309
cca 1900 2 db porcelán csésze, részben kézzel festett, egyiken hajszál repedéssel, m:7 cm, d:10 cm (2×)
1 000 HUF
1684157
11241
309
England teás készlet, levonóképes, néhányon hajszál repedéssel, jelzett
6 000 HUF
1683595
11242
309
Jelzett fácán pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm, h:14 cm
1 000 HUF
1686265
11243
309
Kézzel festett német névnapi emlék bögre, kopott, jelzett (S), felirattal, m:8,5 cm
1 200 HUF
1683140
11244
309
Jelzett foka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m