Art-ceramics
Number of items: 39
1680680
11108
309
Art-ceramics
Jelzett kínai mázas kerámia váza, kézzel festett, máz lepattanással, m: 27 cm
1 000 HUF
1686155
11109
309
Art-ceramics
Banános doboznyi porcelán és kerámia tányérok, tálak, többsége hibátlan, összesen: 44 db
1 200 HUF
1684198
11110
309
Art-ceramics
Miska kancsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, m: 19 cm
1 000 HUF
1683978
11111
309
Art-ceramics
Kéményseprő fiúcska, P jelzéssel, mázas kerámia, kopott, m:16 cm
1 600 HUF
1681662
11112
309
Art-ceramics
Városlődi majolika kerámia emlék áttört kulacs (Balatonlelle), apró máz hibával, jelzett, m:13 cm
1 000 HUF
1681599
11113
309
Art-ceramics
Jelzett mázas söröskorsó, hibátlan, m:11 cm
1 000 HUF
1634169
11114
309
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, összesen: 4 db
1653576
11115
309
Art-ceramics
Festett mázas kerámia korsó, apró lepattanással, m: 24 cm
2 000 HUF
1620548
11116
309
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
1 000 HUF
1620563
11117
309
Art-ceramics
Dekoratív szőlőmotívumos kerámia leveses tányér, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm
1570241
11118
309
100
Art-ceramics
Jelzett görög pohár, égetett agyag fehér mázzal, hibátlan, m:10,5 cm
1556494
11119
309
Art-ceramics
Bakancs alakú asztali írószertartó, mázas kerámia, jelzés nélkül, 12×8×18 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m