Books: Religion Number of items: 53
1631316
15701
309
Books: Religion
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
2 000 HUF
1643520
15702
309
Books: Religion
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
1 400 HUF
1615117
15703
309
Books: Religion
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Fordította br. Podmaniczky Pál. Bp., 1932, fordítói kiadás, Székely és Társa Könyvnyomdája. Kiadói félvászon-kötés.
1 600 HUF
1630385
15704
309
Books: Religion
Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés.
1643974
15705
309
Books: Religion
Dr. Mihályfi Ákos: Szűz Mária az Ó-Szövetségben. Májusi elmélkedések. Bp.,é.n. Mária Kert. 147p. Bombornyomott egészvászon kötésben.
2 000 HUF
1644758
15706
309
Books: Religion
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné. Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben.
1 800 HUF
1641781
15707
309
Books: Religion
Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
2 400 HUF
1640406
15708
309
Books: Religion
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült.
1 200 HUF
1633855
15709
309
Books: Religion
Endreffy János: A 450 éves Luther és a mai katholikusság. h.n., 1934, Szlovenszkói Magyar Evangélikus Szövetség, (Pozsony, Wigand K. F. Grafikai Műintézet Rt-ny.) Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
3 000 HUF
1631775
15710
309
Books: Religion
Dr. Walther Vilmos: Luther jelleme. Fordította: Ifj. Victor János. Bp., é.n., Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség Kiadóvállalalta. Átkötött amatőr papírkötés, megviselt állapotban, kopott, foltos viseltes borítóval.
1 000 HUF
1508778
15711
309
Books: Religion
3 000 HUF
1640413
15712
309
Books: Religion
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house