Photo

Number of items: 300

cca 1930 Egy olasz utazás képei. Több, mint 150 kép albumban / Italy more than 150 photos in album
12425.

3 000 HUF

Panorama de Monte Carlo, színezett fotó, Jean Giletta, kartonra ragasztva, üvegezett fa keretben, 23×57 cm
12426.

5 000 HUF

cca 1900 Ázsiai falucska vízimalommal, a falu szélén gyerekekkel, színezett fotó, a felületén sérüléssel, 11x28 cm. / cca 1900 Asian village with watermill, with children on the edge of the village, colored photo, damaged, 11x28 cm.
12427.

3 000 HUF

1938 Sátoraljaújhely, Erdély emlékmű, hátoldalán feliratozva, 29x21 cm
12428.

1 800 HUF

1937 Olaszországi és líbiai családi körutazás fotóalbuma, 147 fotóval, illusztrált vászon fotóalbumban, 6x5,5 cm.
12429.

4 000 HUF

1961-1964 Karlovy Vary és más cseh városok városképes fotói albumba ragasztva, összesen 114 db kép, képméret: 14x9 cm album mérete: 25x34 cm
12430.

1 400 HUF

cca 1920-30 Resiczabányai falepároló, fotó kartonra kasírozva, 18x27cm
12431.

2 600 HUF
7,05

cca 1920-30 Resiczabányai farakodó, fotó kartonra kasírozva, 18x27cm
12432.

2 600 HUF
7,05

5 nagyméretű moszkvai fotó / Moscow 5 large photos 40x30 cm
12433.

1 200 HUF

1940 Bp., Szolgálati autó Szálasi feliratú ház előtt, 5,5x8 cm
12434.

2 400 HUF

cca 1926 A budafoki focicsapatról (BMTE) készített fotó, Papp Fotóműterem által készített fotólap, pecséttel jelzett, 8,5x13,5 cm
12435.

3 000 HUF

1907 Hölgy műtermi portréja, keményhátú fotó Goszleth budapesti műterméből, 15x8 cm
12436.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF