https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 467
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1569805
16283
307
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pulszky Ferenc: Ábránd és valóság. I-III. rész. I.: Mese a csillagfiról és a királyfiról. II. rész: Jellemrajzok Eötvös, Széchenyi, Deák, Dessewffy Aurél. III: rész: Utivázlatok. Visszaemlékezések. Nemzeti könyvtár XL. kötet. Bp., é.n., Aigner Lajos, 8+IV+204+2+132+2+239 p. Később átkötött félvászon-kötés, a három rész egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1615112
16284
307
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Papp Jenő: Rádiókrónikák. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírborítóban, szakadozott papírborítóval, az első 16 oldal kijár.
The item is not available
1598701
16285
307
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Átkötött egészvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1571163
16286
307
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kilián Zoltán Sokat Tudó Könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állpotban.
The item is not available
1568693
16287
307
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1615337
16288
307
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mátyás király tréfái. Öszegyűjtötte: Szép Ernő. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. 1662819
16289
307
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Juhász Gyula: Orbán lelke. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1617261
16290
307
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Boldizsár Iván: Nagy idők kis lexikonja. Bp.,(1942), Franklin. Kiadói papír-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1434441
16291
307
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikes Kelemen Munkái 2. Törökországi Levelek. Nemzeti Könyvtár. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Töredék kötet. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1570305
16292
307
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révay József: Ókori író - mai olvasó. Panthenon-tanulmányok 2. Bp., 1942, Panthenon, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal, Athenaeum könyvesbolt címkéjével, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1601180
16293
307
0
3200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
3 db Százszorszép Könyv, a Magyar Lányok Könyvtára sorozatból: Kosáryné Réz Ilona: Nyafka. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadozott gerinccel, ragasztott kötéssel. Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1941, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. Farkas Imre: Klára Itáliában. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadozott gerinccel, borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
1519959
16294
307
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
József Attila Kiszombori versesfüzet 1922.: József Attila Kiszombori versesfüzet 1922. (Hasonmás-kiadás)+Stoll Béla,Tóth Ferenc: József Attila kiszombori versesfüzetéről. A Makói Múzeum Füzetei 88. Makó, 1997, József Attila Múzeum. Kiadói papírmappában, kissé viseltes papír mappában, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment