Jewellery

Number of items: 154

Ezüst (Ag.) lovaspoló ütős kitűző, h:5 cm, nettó:2 g
19038.

2 000 HUF

Ezüst (Ag.) evezőlapátos kitűző, h:5 cm, nettó:2 g
19039.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) púdertartó, jelzett, 7,5×5 cm, bruttó:84 g
19040.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g
19041.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív "oxo" karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 22,5 cm
19042.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,8 g
19043.

1 200 HUF

19044.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) cigarettatárca, gravírozott monogrammal, jelzett, belül felirattal, 11x8 cm, nettó: 162 g
19045.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, belül "Szakkerületi Sakkszövetség tiszteletdíja" felirattal, jelzett, mesterjeggyel, 10×8 cm, nettó: 89 g
19046.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) art deco cigarettatárca, bakelit gombbal, jelzett, mesterjeggyel  (BJ), 11x8 cm, nettó: 150 g
19047.

18 000 HUF
48,78
56,25

Arany (Au.) 8 K  szívecskés gyerek gyűrű, jelzett, méret:44 nettó: 0,6 g
19048.

1 800 HUF
17

Arany (Au.) 14 K fülbevaló szintetikus kővel, jelzett, bruttó: 1 g
19049.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF