Printed Materials

Number of items: 230

Vegyes papírrégiség tétel, Svejk, öszesen 5 db: Jaroslav Hasek: Svejk. I-II. kötet, Kassa, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó, Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben. 2 db Svejk képeslap, Josef Lada képreprodukciós plakát, szélénél szakadt, 67x47 cm
12634.

3 600 HUF
9,76
11,25

4 db képregényfüzet: Koldus és királyfi (2. rész), A dzsungel könyve (2. rész), Spartacus (1-2. rész)
12635.

1 800 HUF

5 db különféle étlap
12636.

5 db különféle étlap

1 800 HUF

Bánki Vajk Emil: Új életcél. Hét röpirat. Rákospalota. é. n. Szerzői. 39p.
12637.

3 000 HUF

Régi svájci idegenforgalmi prospektusok, többségében a 1940-es évekből, angol, francia, és német nyelven, 12 db. / Tourist brorchures from Switzerland, mainly from 1940 years, in English, French and German language, 12 pc.
12638.

1 200 HUF

26 db régi üdvözlőlap vegyes grafikákkal
12639.

1 000 HUF

Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db különlevonat:  Spira György: Jellacic regéi Pákozdról. In: Hadtörténeti közlemények 108. évf. 1. szám. 1995. március. Papírkötés, 62-87 p. Spira György (1925-2007) dedikációjával Szőcs Sebestyénnek. (1938-1996)  Basics Beatrix: A "basilica minor" és a Szent Jobb. In: Budapesti Negyed. II. évf. 1 sz. 1994 tavasz. Papírkötés, 3-18 p.
12640.

1 200 HUF

Ricordo di Pompei. 32 vedute. Leporellófüzet, jó állapotban.
12641.

1 000 HUF

Lenin élete képekben, 9 db feliratozott fotóreprodukció
12642.

4 400 HUF
11,92
13,75

514. számú Katalógus-árjegyzék RIV gördülőcsapágyakról. Bp., Pirkner és Zettner. Egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
12643.

800 HUF

Vegyes nyomtatvány tétel, 15 db, Puljer-féle Influment cukorka zacskók,(2 db), Adria Biztosító Társulat elismervénye (1 db), The Universal Sweet Collage Fruit Nougat Cubes zacskó (1 db), Meinl Gyula ujtermésű teakeverékei propektus (1db), Erzsébet Királyné szálló illusztrált borítékja (1db), Magyar Nemzeti Bank borítékja (1db), Góth Sándor Lakatos és Sodronyárú Ipartelepe, Szombathely kitöltetlen számlák (7db) és árjegyzéke (1db), változó állapotban.
12644.

2 000 HUF

A Himnusz, és a Szózat, valamint 1848-as röplap facsimile kiadásai valamint Budai Tibornak a Halotti Beszéd és más magyar nyelvemlékekről készített grafikái  Vincze László kézzel merített papírján. Összesen 12 db nagyméretű lap 24 x32 cm
12645.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF