https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 230

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
1
12538.

1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.
1
12539.

1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma
1
12540.

1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
1
12541.

1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
1
12542.

1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm
1
12543.

1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa
1
12544.

1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm
1
12545.

cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.
1
12546.

1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók,  Papírkötésben.
1
12547.

1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban.
1
12548.

1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm
1
12549.

1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment