https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 230
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1639270
12538
304
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1936 Az Árverési Közlöny 17. évf. 4 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1637644
12539
304
0
2400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1936 a Handicap 30 éves jubileumi albuma ingyenes melléklete, ismertető füzet, 48 p.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1637448
12540
304
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937, 43 A pozsonyi Barázda c. néplap egy száma.és a kézdivásárhelyi Székely Újság egy száma
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1605465
12541
304
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Országos Mezőgazdasági Címtár. V. kötet. (Tiszántúl.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+688+52 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült kötéssel, az elejéről 6 lap kijár, köztük a címoldal.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1562493
12542
304
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1263505
12543
304
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 Testvér! Az ígéretekből elég volt! A Fajvédő Szocialista Párt röplapja, 10x8 cm
Starting price:
1 200 HUF
1635451
12544
304
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1937 A Benkő Bank rt. és a M. kir. Osztálysorsjáték sorsjátékainak reklámnyomtatványa
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1625088
12545
304
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1938 Irredenta iskolai füzet, viseltes borítóval, 20x16 cm
The item is not available
1637418
12546
304
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 Pécsi Krasznay Sak körtársas vacsora meghívója, 1938. október 15-re.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1639272
12547
304
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 Az Árverési Közlöny 19. évf. 1 rendkívüli száma benne az aukció részletei, árak,fotók, Papírkötésben.
Starting price:
2 000 HUF
1637556
12548
304
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 Vegyes a felvidék visszatérésével foglalkozó korabeli nyomtatvány tétel, 5 db, (Ünnep V. évf. 22. sz., Esztergom és vidéke 59. évf. 87. sz., Nemzeti Ujság 1938. november 20., Képes Hírlap LXI. évf. 152.,188. szám), változó, többnyire szakadozott állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1637833
12549
304
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1938 A Nemzeti Egység Pártjából kilépett képviselők kiáltványa. 2 oldalas 32x44 cm
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment