Books: Architecture, Art Number of items: 96
1468873
15423
304
Books: Architecture, Art
Ettore Camesasca: Das Haus. Vom Pfahlbau bis zur Wohnmaschine. 1971, Bertelsmann Kunstverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, with paper cover, in german language.
1484725
15424
304
100
Books: Architecture, Art
Husa, Václav: Homo faber. Pracovní motivy ve starých vyobrazeních. Prága, 1967, Academia. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1562901
15425
304
Books: Architecture, Art
"DOI" Dana Constantin&Marcel Bunea. Temesvár (Timisoara),2014,Muzeul de Artä Timisoara, 4 sztl. lev.+6 sztl.lev.+12 t.+6 sztl. lev.+12 t. Kiadói kartonmappa, román nyelven./ Paper folder, in Romanian language.
6 000 HUF
1581587
15426
304
2200
Books: Architecture, Art
A magyarországi művészet története I-II. kötet. Szerk.: Fülep Lajos, Dercsényi Dezső, Zádor Anna. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. III., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé sérült kartontokban.
2 200 HUF
1475125
15427
304
Books: Architecture, Art
2 600 HUF
1542323
15428
304
2200
Books: Architecture, Art
Ursula Paschke: Esteban Fekete. Werkverzeichnis der Druckgraphik II 1971-1981. Mülheim a.d. Ruhr, 1981, Edition Anonyma. Kiadói egészvászon, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
2 200 HUF
1542685
15429
304
Books: Architecture, Art
Németh Géza munkák / works 1978-2008. Bp., 2008, Körmendi Galéria. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
1542737
15430
304
2200
Books: Architecture, Art
Holler László: Színnel és vonallal. h.n., 2007, Szerzői kiadás, Winter Fair Kft. A könyv a 2001-ben megjelent "Rajzok-Írások" javított, bővített változata. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
1562423
15431
304
Books: Architecture, Art
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
1 200 HUF
1592613
15432
304
Books: Architecture, Art
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
2 000 HUF
1592617
15433
304
Books: Architecture, Art
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
2 000 HUF
1562787
15434
304
Books: Architecture, Art
Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house