Number of items: 53
1624772
11075
302
Richard Wagner zeneszerző biszkvit porcelán mellszobra, büsztje. Formaszámmal jelzett, hibátlan. 10 cm
2 000 HUF
1624751
11076
302
3400
Rosenthal Ádám és Éva a Paradicsomban, dombornyomott, aranyozott váza. Hibátlan, jelzett 15 cm
3 400 HUF
1624703
11077
302
Eschenbach Bavaria kézzel festett porcelán vázácska, eredeti dobozában / Chinaware in original box 10 cm
3 000 HUF
1627057
11078
302
Halas mintájú porcelán süteményes készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10 db kistányér + 1 nagy süteményes tál
20 000 HUF
1624371
11079
302
XIX. sz. vége. Porcelánfajansz teáskészlet 5 csésze, 5 alj, kiöntő, cukortartó, plusz tető. Egy két kis lepattanással
4 000 HUF
1624381
11080
302
Rudolf Wächter Bavaria teás készlet, ezüst mázzal, jelzett, 4 csésze, 6 alj, kiöntő, tejes, cukortartó
5 000 HUF
1073469
11081
302
6 000 HUF
1572295
11082
302
30000
Kalocsai hiányos készlet, kézzel festett, jelzett, apró festék kopással, összesen:40 db
30 000 HUF
1538064
11083
302
5 000 HUF
1623487
11084
302
Alföldi Porcelán ékszertartó dobozka, geometrikus díszítéssel, hibátlan, d: 7 cm
2 000 HUF
1624765
11085
302
Őzike pár, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11 cm
1 200 HUF
1624387
11086
302
Kis porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 11 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m