Jewellery
Number of items: 72
1623840
19036
302
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos medál, jelzett, 4x2 cm, nettó: 8,7 g
2 200 HUF
1623837
19037
302
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 19,5 és 45,5 cm, nettó: 9,3 g
2 600 HUF
1623820
19038
302
Jewellery
Ezüst(Ag) pálmaleveles gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,5 g
1 800 HUF
1623829
19039
302
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangó, szintetikus kövekkel, jelzett, 1,8x1,8 cm, bruttó: 2,7 g
1 200 HUF
1623746
19040
302
Jewellery
Ezüst(Ag) láncmintás gyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 2,6 g
1 200 HUF
1623732
19041
302
Jewellery
Ezüst(Ag) "H" függő, szintetikus kövekkel, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 3 g
1 200 HUF
1623727
19042
302
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú függő, üveg kővel, jelzett, d: 1,6 cm, bruttó: 4,1 g
1 200 HUF
1623709
19043
302
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves függő, apró szintetikus kövekkel, jelzett, d: 3,2 cm, bruttó: 6,9 g
1 800 HUF
1623701
19044
302
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karika fülbevalópár, jelzett, d: 2,5 cm, nettó: 11,3 g
2 800 HUF
1623706
19045
302
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngymintás nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 7,1 g
1 800 HUF
1623697
19046
302
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott walles karkötő, jelzett, h: 45 cm, nettó: 12 g
3 000 HUF
1623682
19047
302
4800
Jewellery
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m