Printed Materials

Number of items: 212

cca 1926 "Talpra magyar nép!" - levelezőlap irredenta szöveggel
13246.

1 000 HUF

1927-1928 Képzőművészet. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. I.-II. évf. 1-15. számok. Teljes. Átkötött modern félvászon-kötés, a 6. szám borítóján a borítóképen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!
13247.

8 000 HUF

1927-1931 A csongrádi m. kir. állami polgári fiúiskola értesítője. Kiad.: Remlinger Flóris. 54. ill. 58. évf. (1926/27 és 1930/31. iskolaév). Csongrád, Szilber J. Antal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13248.

1 000 HUF

1927-1937 2 db nyomtatváy: Új idők divatlapja (1937 nyár), "Az 1926. év legjelentékenyebb képzőművészeti alkotásai", a Pesti Hírlap melléklete
13249.

800 HUF

1928 Magyar Szemle. 1928. október IV. kötet. 2.(14.) szám. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., Magyar Szemle Társaság, XVI+97-220 p. Tíz év az elszakított magyarság életéből. Papírkötés.
13250.

800 HUF

1928 A Magyar Nemzeti Kossuth Zarándokbizottság útlevél és vízum megszerzésével kapcsolatos tájékoztatója
13251.

1 200 HUF

1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./ XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, with worn cover, some pages are coming out, with black and white photographs, in german language. Not complete!
13252.

100 HUF
0,27
0,31

1929 Kimutatás a balatoni kikötők állapotáról + 3 db kikötőmesterek által írt levél, valamint egy újság kivágás.
13253.

1 600 HUF

1929 Díszes táviratok, Ifj. Kellner Ernő-ny.
13254.

1 000 HUF

cca 1930 8 db klf névjegykártya, államtitkárok, rendőrök, csendőrök
13255.

2 000 HUF

cca 1930 Katonákat ábrázoló rajzolt táncrend
13256.

2 000 HUF

cca 1930 "Főzzön gázzal" - Budapest Székesfőváros Gázművei szórólap
13257.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF