https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 212

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
1
13184.

1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1879 A Bolond Istók c. élclap. augusztus 1. száma
1
13185.

1879 A Bolond Istók c. élclap. augusztus 1. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 Magától kapcsolódó, oldalról kikapcsolható vasúti kocsi kapcsolás. 3 db nagyméretű litografált ábra. 42x35 cm - 64x38 cm / Railway coaches coupling plans 3 large lithos
1
13186.

cca 1880 Magától kapcsolódó, oldalról kikapcsolható vasúti kocsi kapcsolás. 3 db nagyméretű litografált ábra. 42x35 cm - 64x38 cm / Railway coaches coupling plans 3 large lithos

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 A Comoi tó. 12 kis litho képet tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 12 images
1
13187.

cca 1880 A Comoi tó. 12 kis litho képet tartalmazó leporelló egészvászon kötésben / Leporello with 12 images

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 Milánó, 12 db litográf képet tartalmazó leporelló / Milano leporello with 12 lithograhic images. 15x11 cm
1
13188.

cca 1880 Milánó, 12 db litográf képet tartalmazó leporelló / Milano leporello with 12 lithograhic images. 15x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1891 Sepsiszentgyörgy, színielőadás hirdetménye, foltos, 47×31,5 cm
1
13189.

1891 Sepsiszentgyörgy, színielőadás hirdetménye, foltos, 47×31,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1892 Ferenc József és Erzsébet királyné koronázási jubileumának teljes műsora, viseltes szakadozott állapotban, 30x22 cm
1
13190.

1892 Ferenc József és Erzsébet királyné koronázási jubileumának teljes műsora, viseltes szakadozott állapotban, 30x22 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
1896 Kunszentmárton rendezett tanácsu város képviselő-testülete által a honalapítás ezredéves emlékére 1896-ik évi május hó 10-ik napján tartott díszközgyűlés jegyzőkönyve. Kunszentmárton, Csanády József Könynyomdája. Papírkötés, 16 p.
1
13191.

1896 Kunszentmárton rendezett tanácsu város képviselő-testülete által a honalapítás ezredéves emlékére 1896-ik évi május hó 10-ik napján tartott díszközgyűlés jegyzőkönyve. Kunszentmárton, Csanády József Könynyomdája. Papírkötés, 16 p.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
10
 
cca 1900 Schlicht pipereszappan liográf reklámkártya 7 db német városok és a Chicagói világkiállítás épületeinek képével. Mind jó állapotban  / Soap collecting cards. Litho images of German and American cities. 12x8 cm
1
13192.

cca 1900 Schlicht pipereszappan liográf reklámkártya 7 db német városok és a Chicagói világkiállítás épületeinek képével. Mind jó állapotban / Soap collecting cards. Litho images of German and American cities. 12x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card
1
13193.

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Hamburg - Helgoland kihajtható litho leporello füzet kifogástalan állapotban / cca 1900 Hamburg - Helgoland litho leporellő booklet in very nice condition
1
13194.

cca 1900 Hamburg - Helgoland kihajtható litho leporello füzet kifogástalan állapotban / cca 1900 Hamburg - Helgoland litho leporellő booklet in very nice condition

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Budapest fő és székváros látképei leporelló album, 18 db képpel, köztük Közvágóhíd, Iparcsarnok, Zsinagóga, kiadja Bertelheim Miksa és Társa, szakadással, viseltes borítóval, 11x14 cm
1
13195.

cca 1900 Budapest fő és székváros látképei leporelló album, 18 db képpel, köztük Közvágóhíd, Iparcsarnok, Zsinagóga, kiadja Bertelheim Miksa és Társa, szakadással, viseltes borítóval, 11x14 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment