https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 265

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1
15697.

A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragédia három felvonásban. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés.
1
15698.

Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragédia három felvonásban. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Második kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
1
15699.

Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
15700.

Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
1
15701.

Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
15702.

Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Horatius levelei. Fordította Paulovits Károly. Magyar Könyvtár 568-569. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 96 p. Kiadói szakadozott gerincű papírkötés.
1
15703.

Horatius levelei. Fordította Paulovits Károly. Magyar Könyvtár 568-569. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 96 p. Kiadói szakadozott gerincű papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
15704.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Tagore: Líra és bölcselet I-II (Egyben): Áldozat énekek, A kertész/ Növekvő hold, Szerelmi ajándék, Szüret. Fordította: Dr. Szentirmay Gizella, Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1924, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásokkal a borítón, az elülső előzéklapja hiányzik, egy-két helyen ceruzás firkával.
1
15705.

Tagore: Líra és bölcselet I-II (Egyben): Áldozat énekek, A kertész/ Növekvő hold, Szerelmi ajándék, Szüret. Fordította: Dr. Szentirmay Gizella, Bartos Zoltán, Zsoldos Benő. Bp., 1924, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásokkal a borítón, az elülső előzéklapja hiányzik, egy-két helyen ceruzás firkával.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
15706.

Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon,  142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.
1
15707.

Verne Gyula: A Jég-Szfinksz. I-II. Fordította: Dr. Bethlen Oszkár. Budapest, 1889, Sachs és Pollák Könyvkereskedése. Kopottas kiadói festett egészvászon, 142+159 p. A borítók kopottasak. A kötések meglazultak. Pár lapszél szakadozott.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Várhelyi Sándor: A makrancos hölgy meséje. Shakespeare szerelme és élete. Bp., 2002, Szenci Molnár Társaság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
15708.

Dr. Várhelyi Sándor: A makrancos hölgy meséje. Shakespeare szerelme és élete. Bp., 2002, Szenci Molnár Társaság. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment