https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 285

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
1
12677.

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Csipkés szentkép-könyvjelző 7x18 cm
1
12678.

cca 1900 Csipkés szentkép-könyvjelző 7x18 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 
cca 1900-1910 Bp., Szigeti Nándor és Fia aranyműves és órás szórólapja
1
12679.

cca 1900-1910 Bp., Szigeti Nándor és Fia aranyműves és órás szórólapja

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1920 16 db litho szentkép
1
12680.

cca 1900-1920 16 db litho szentkép

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
2
 
cca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány, okmány és papírrégiség tétel kis reklámmal
1
12681.

cca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány, okmány és papírrégiség tétel kis reklámmal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900-1980 Vegyes magyar szentkép tétel, benne csipke és litho is vegyes állapotban
1
12682.

cca 1900-1980 Vegyes magyar szentkép tétel, benne csipke és litho is vegyes állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
1901 Az Ung vármegye éves közgyűlésének programja 4 p.
1
12683.

1901 Az Ung vármegye éves közgyűlésének programja 4 p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1901 Archaeologiai Értesítő. XXI. kötet 1-5. szám. Szerk.: Hampel József. Bp., 1901, MTA. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, két szám szakadozott borítóval, sérült kötéssel, szétvált állapotban (3.,és 5. számok), de a többi jó állapotban, XXXII+448 p. Teljes! Felvágatlan számokkal!
1
12684.

1901 Archaeologiai Értesítő. XXI. kötet 1-5. szám. Szerk.: Hampel József. Bp., 1901, MTA. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, két szám szakadozott borítóval, sérült kötéssel, szétvált állapotban (3.,és 5. számok), de a többi jó állapotban, XXXII+448 p. Teljes! Felvágatlan számokkal!

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban /  1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm
1
12685.

1901 A Marosvármegyei Ipaegyesület kitüntető díszoklevele Wekerle Lászlóné részére. Nagyméretű litografált oklevél, a rajzon Máramarossziget látképével, valamint fontosabb ipari létesítményekkel. Két javított beszakadással, de szép állapotban / 1901 Maros county Industry Alliance Large lithographic warrant with the image of Maramarossziget 85x60 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
1901 Journal Amusant No. 104, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
1
12686.

1901 Journal Amusant No. 104, journal humoristique - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.
1
12687.

Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1
12688.

1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment