Number of items: 400

Nagy vegyes könyvtétel, kb. 30 db. Többségében lexikonok különféle témákban. Biológiai Lexikon I-IV., Filmlexikon I-II., A világ országai, A világ fővárosai, Rock enciklopédia..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15880.

6 000 HUF

A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Rátki Zoltán, Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar Legújabb Kor Lexikona. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15881.

1 200 HUF

15882.

3 000 HUF

A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
15883.

800 HUF

15884.

800 HUF

Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15885.

800 HUF

Széchenyi napjai. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp., é. n., Rózsavölgyi. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15886.

800 HUF

15887.

800 HUF

15888.

800 HUF

Márton, László: Die schattige Hauptstraße. Bécs, 2003, Paul Zsolnay Verlag. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15889.

1 000 HUF

15890.

1 000 HUF

Gobineau gróf: A reneaissance. Történelmi jelenetek. II. kötet. Fordította, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Székely István. Bp., 1904, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel.
15891.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF