https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 400

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Böttiger, Carl August: Sabina oder Morgenscenen im Putzzimmer einer reichen Römerin. Ein Beytrag zur richtigen Beurtheilung des Privatlebens der Römer und zum bessern Verständniss der römischen Schriftsteller. Leipzig, 1803. Göschen, 32 rézmetszetű képpel. Korabeli karton kötésben. Néhány lap kissé koszos. / With 23 etchings. In cartboard binding. SOme pages are bit dirty
1
16157.

Böttiger, Carl August: Sabina oder Morgenscenen im Putzzimmer einer reichen Römerin. Ein Beytrag zur richtigen Beurtheilung des Privatlebens der Römer und zum bessern Verständniss der römischen Schriftsteller. Leipzig, 1803. Göschen, 32 rézmetszetű képpel. Korabeli karton kötésben. Néhány lap kissé koszos. / With 23 etchings. In cartboard binding. SOme pages are bit dirty

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.  A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
1
16158.

Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
1
16159.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon  kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.
1
16160.

Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1
16161.

Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Vörös Tibor: A Fedák. Bp., 1990, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16162.

Vörös Tibor: A Fedák. Bp., 1990, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu. Regény két kötetben. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. 314+309 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
1
16163.

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Regény két kötetben. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. 314+309 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
1
16164.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.
1
16165.

Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.
1
16166.

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t.  A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
1
16167.

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
1
16169.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment