https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 248

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1
12484.

1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
1
12485.

1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
1
12486.
Legend

1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12487.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1889 Bp., A Nemzeti Hírlap politikai és vegyes tartalmú képes hetilap 5. évfolyamának 39. száma, hiányos
1
12488.

1889 Bp., A Nemzeti Hírlap politikai és vegyes tartalmú képes hetilap 5. évfolyamának 39. száma, hiányos

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
3
 
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1
12489.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm
1
12490.

cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm
1
12491.

cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12492.

1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1896-2000 20 db szentkép, többségük litho, köztük egy modern, vegyes minőségben, 7x5 és 10,5x7 cm közti méretben
1
12493.

1896-2000 20 db szentkép, többségük litho, köztük egy modern, vegyes minőségben, 7x5 és 10,5x7 cm közti méretben

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1896 Ezeréves Magyarország vezérek és királyok arcképcsarnoka, rövid történelme. Magyar uralkodók litogarfált képeit tartalmazó kihajthatós könyvecske, egy lap hiányzik, borítója kissé kopott, 11,5x8 cm
1
12494.

1896 Ezeréves Magyarország vezérek és királyok arcképcsarnoka, rövid történelme. Magyar uralkodók litogarfált képeit tartalmazó kihajthatós könyvecske, egy lap hiányzik, borítója kissé kopott, 11,5x8 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1896 Az Erdély honismertető lap V. évfolyamának 1-2. és 4., 5. száma
1
12495.

1896 Az Erdély honismertető lap V. évfolyamának 1-2. és 4., 5. száma

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment