Chinaware / Porcelain Number of items: 61
1315273
11132
296
3 600 HUF
1579497
11133
296
Hollóházi Jurcsák László által tervezett tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
2 800 HUF
1581441
11134
296
Trombitáló utcazenész, fehér mázas, hibátlan, márka jelzés nélkül, m:18 cm
2 000 HUF
1581414
11135
296
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
3 000 HUF
1580662
11136
296
2 db porcelán dobozka, egyik jelzett, matricás, hibátlan, 8×5 cm, 10×7 cm
1 000 HUF
1580661
11137
296
11000
Kínai hiányos (11 személyes) készlet, kézzel festett, jelzett, kopott
11 000 HUF
1580648
11138
296
EBS figurák párban, egyik sérült, kézzel festett, m:21 cm (2×)
5 000 HUF
1578718
11139
296
Csehszlovák porcelán süteményes készlet: 6 db tányér, 1 db tál, matricásak, jelzettek, kis kopásokkal, d: 17,5 cm ill. 24×21,5 cm
2 000 HUF
1578642
11140
296
Kínai porcelán tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 27 cm
1 000 HUF
1039765
11142
296
1582086
11143
296
Két német football bajnokság porcelán tányér. Az egyiken az 1954-es és 1974-es világbajnok német csapat tagjai. Egyiken lepattanás / German football chinaware plates. d: 20 cm
2 000 HUF
1286225
11144
296
Virágmintás porcelán teáskészlet: 4 db csésze + alj (d: 9 ill. 15,5 cm), kanna (m: 18 cm), tejkiöntő (m: 13 cm), cukortartó (m: 15 cm), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house