Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 67

Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF
31099.

30 000 HUF
81,30
93,75

Svájc DN Svájc zászlaját ábrázoló zománcozott kitűző (11mm) + Svájc térképét ábrázoló festett, fém felvarró (botjelvény?) (29x35mm) T:2,2- Switzerland ND Enamelled pin depicting the flag of Switzerland (11mm) + Painted, metal patch (stick badge?) depicting the map of Switzerland (29x35mm) C:XF,VF
31100.

1 000 HUF

Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:2 aranyozás kopott Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:XF gold plating worn
31101.

12 000 HUF

Szovjetunió DN "Hős városok" 11xklf fém jelvény eredeti tokban T:1,1- Soviet Union ND "Hero cities" 11xdiff metal badges in original case C:UNC,AU
31102.

1 000 HUF

3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Forum" kiadó kitűzője,  "Magyar Szó" zománcozott kitűző, ~1940-1950. "Nógrádi Partizán" festett, aranyozott jelvény T:2
31103.

1 200 HUF

3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "8. Mart" festett, nőnapi fém kitűző, "Budapesti Közlekedési Vállalat - Jegyvizsgáló" aranyozott, zománcozott jelvény és egy TSz(?) jelvény T:2
31104.

2 000 HUF

3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Volán Törzsgárda" jelvény, "Merkuria" zománcozott fém kitűző, ~1910-1920. "Wien" bécsi patrióta jelvény T:2
31105.

1 400 HUF

4db-os tétel a szocialista korszakból, mindegyik tokban, benne 1951. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére, Br kitüntetés mellszalagon + DN "Kiváló Munkásőr" zománcozott, aranyozott jelvény tokban + ~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény + ~1970-1980. "Kiváló Újító" kitüntetés arany fokozata miniatűrrel T:2
31106.

2 000 HUF

4db-os vegyes jelvény tétel, benne "Pest - Bvda" Br jelvény, hátoldalán "ÁLLAMI PÉNZVERŐ BUDAPEST" jelzéssel, "OPN (Ora Pro Nobis)" vallási témájú fém gomblyukjelvény, a Szent György Lovagrend zománcozott Br jelvénye, "P.H.M. - Pax Hungarica Mozgalom" zománcozott, aranyozott jelvény T:1-,2
31107.

2 000 HUF

4db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Utasellátó" zománcozott jelvény, utasszállító repülőgépet ábrázoló aranyzott kitűző és 2db, a Közelekdési Múzeumból származó, mozdonyt ábrázoló, ezüstözött emlékkitűző T:1-,2 egyiken rögzítőhiány
31108.

1 000 HUF

5db-os vegyes, sport témájú jelvény és kitűző, benne 1907. "ESC - Egyetértés SC Soroksár" festett kitűző, DN "Kinizsi SE" festett gomblyukjelvény, ~1960-1970. "TBSC - Tatabányai Bányász SC" zománcozott kitűző, hátoldalán "REMPO LIPTOV" jelzéssel, 1948. "XIV. Olympia London" zománcozott gomblyukjelvény, illetve Csehszlovákia 1919. "T.J. Tynec HL" festett kitűző T:2,2-
31109.

4 000 HUF

5db-os jelvény tétel, benne "Szim (Szerszámgépipari Művek)" aranyozott, zománcozott jelvény (3x), "IBUSZ" festett kitűző, "JUTA" zománcozott kitűző  T:1-,2
31110.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF