Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 67
1554530
31099
296
30000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF
30 000 HUF
1579240
31100
296
Numismatics
Svájc DN Svájc zászlaját ábrázoló zománcozott kitűző (11mm) + Svájc térképét ábrázoló festett, fém felvarró (botjelvény?) (29x35mm) T:2,2- Switzerland ND Enamelled pin depicting the flag of Switzerland (11mm) + Painted, metal patch (stick badge?) depicting the map of Switzerland (29x35mm) C:XF,VF
1 000 HUF
1579375
31101
296
Numismatics
Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:2 aranyozás kopott Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:XF gold plating worn
12 000 HUF
1577205
31102
296
Numismatics
Szovjetunió DN "Hős városok" 11xklf fém jelvény eredeti tokban T:1,1- Soviet Union ND "Hero cities" 11xdiff metal badges in original case C:UNC,AU
1 000 HUF
1578886
31103
296
Numismatics
3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Forum" kiadó kitűzője, "Magyar Szó" zománcozott kitűző, ~1940-1950. "Nógrádi Partizán" festett, aranyozott jelvény T:2
1 200 HUF
1578952
31104
296
Numismatics
3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "8. Mart" festett, nőnapi fém kitűző, "Budapesti Közlekedési Vállalat - Jegyvizsgáló" aranyozott, zománcozott jelvény és egy TSz(?) jelvény T:2
2 000 HUF
1578787
31105
296
Numismatics
3db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Volán Törzsgárda" jelvény, "Merkuria" zománcozott fém kitűző, ~1910-1920. "Wien" bécsi patrióta jelvény T:2
1 400 HUF
1579565
31106
296
Numismatics
4db-os tétel a szocialista korszakból, mindegyik tokban, benne 1951. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére, Br kitüntetés mellszalagon + DN "Kiváló Munkásőr" zománcozott, aranyozott jelvény tokban + ~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott kitüntető jelvény + ~1970-1980. "Kiváló Újító" kitüntetés arany fokozata miniatűrrel T:2
2 000 HUF
1579044
31107
296
Numismatics
4db-os vegyes jelvény tétel, benne "Pest - Bvda" Br jelvény, hátoldalán "ÁLLAMI PÉNZVERŐ BUDAPEST" jelzéssel, "OPN (Ora Pro Nobis)" vallási témájú fém gomblyukjelvény, a Szent György Lovagrend zománcozott Br jelvénye, "P.H.M. - Pax Hungarica Mozgalom" zománcozott, aranyozott jelvény T:1-,2
2 000 HUF
1578672
31108
296
Numismatics
4db-os jelvény és kitűző tétel, benne "Utasellátó" zománcozott jelvény, utasszállító repülőgépet ábrázoló aranyzott kitűző és 2db, a Közelekdési Múzeumból származó, mozdonyt ábrázoló, ezüstözött emlékkitűző T:1-,2 egyiken rögzítőhiány
1 000 HUF
1579115
31109
296
Numismatics
5db-os vegyes, sport témájú jelvény és kitűző, benne 1907. "ESC - Egyetértés SC Soroksár" festett kitűző, DN "Kinizsi SE" festett gomblyukjelvény, ~1960-1970. "TBSC - Tatabányai Bányász SC" zománcozott kitűző, hátoldalán "REMPO LIPTOV" jelzéssel, 1948. "XIV. Olympia London" zománcozott gomblyukjelvény, illetve Csehszlovákia 1919. "T.J. Tynec HL" festett kitűző T:2,2-
4 000 HUF
1533851
31110
296
Numismatics
5db-os jelvény tétel, benne "Szim (Szerszámgépipari Művek)" aranyozott, zománcozott jelvény (3x), "IBUSZ" festett kitűző, "JUTA" zománcozott kitűző T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house