Art-ceramics
Number of items: 48
1565349
11099
295
Art-ceramics
2 db Mezőtúri mázas kerámia falitál, jelzettek (Szabó Lajosné), kis kopásokkal, d: 27 cm
1 400 HUF
1565293
11100
295
Art-ceramics
Korondi mázas kerámia tétel: tányér, váza, tojástartó, jelzettek, kopásokkal, különböző méretben
2 000 HUF
1556538
11101
295
Art-ceramics
Szüretelő lány, kézzel festett kerámia tolltartó, jelzés nélkül, kis repedésekkel, hibákkal, 17x18 cm.
1 600 HUF
1556494
11102
295
Art-ceramics
Bakancs alakú asztali írószertartó, mázas kerámia, jelzés nélkül, 12×8×18 cm
2 600 HUF
1572135
11103
295
Art-ceramics
Bagoly, mexikói mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x11 cm.
1 000 HUF
1572188
11104
295
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mázas kerámia fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm, h: 25 cm.
1 200 HUF
1572249
11105
295
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mázas kerámia fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, h: 18 cm.
1 200 HUF
1572235
11106
295
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri mázas kerámia kacsapár, kézzel festett, jelzett, m: 11 cm
1 200 HUF
1572123
11107
295
Art-ceramics
Könyves bagoly, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm
2 000 HUF
1572217
11108
295
Art-ceramics
Kerámia tejkiöntő, női mell alakú, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11 cm.
1 200 HUF
1572422
11109
295
Art-ceramics
Mázas kerámia pingvin, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm.
1 200 HUF
1572417
11110
295
Art-ceramics
Mázas kerámia kutya, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 11x11 cm.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m