Jewellery

Number of items: 169

Ezüst(Ag) háromkarikás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,6 g
19156.

1 400 HUF

cca 1950 Pobeda szovjet arany (Au.) másodperc mutatós karóra (14K, 583), jelezett, kis karcolások az üvegen, kopott, működik, sorozatszám (11429) bruttó: 24 g
19157.

80 000 HUF
216,80
250,00

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, méret: 60, bruttó: 11 g
19158.

15 000 HUF
40,65
46,88

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, fehér borostyánnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,9 g
19159.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) mély bordás tálka, monogrammal, jelzett, d: 8 cm, nettó: 29,3 g
19160.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) szecessziós kiöntő, jelzett, m: 6,5 cm, nettó: 86,2 g
19161.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) evőeszközök, 4 db villa(16,5 cm), 3 db kiskanál(12 cm), jelzett, nettó: 163 g
19162.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) halvilla, 3 db, jelzett, h: 18 cm, nettó: 138,2 g
19163.

17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst (Ag.) tartó, jelzett, kis horpadással, 2 lába görbült, nettó:76 gr, 11,5×7×4,5 cm
19164.

20 000 HUF
54,20
62,50

19165.

80 000 HUF
216,80
250,00

Szecessziós ezüst (Ag.) tálca, jelzett, 34,5×21 cm, nettó 476 g
19166.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g
19167.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF