Military

Number of items: 37

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern  mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph., fo., peremen reszelésnyom Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error, spotted, filing mark on edge NMK 310.
31048.

1 200 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 310.
31049.

1 200 HUF

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.
31050.

1 400 HUF

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., ü. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, ding NMK: 306.
31051.

2 600 HUF
7,05

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph.  Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.
31052.

5 000 HUF

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "HMA 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- kis ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "HMA 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF small edge error NMK 328
31053.

2 000 HUF

Pincés Puder István (1907- ) ~1940. "Hadsereg Lövészérem" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Emlékül a Honvéd Főparancsnokság kiképzési osztályának tisztikarától 1940. február 28." (47mm) T:2
31055.

4 000 HUF

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2
31056.

1 000 HUF

31057.

800 HUF

~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN "Társadalmi Erdei Szolgálat" festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány
31058.

2 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25, 30 és 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, egyik dísztokban T:1-,2
31059.

1 000 HUF

1967. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, sérült dísztokban, igazolvánnyal + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban, igazolvánnyal + ~1960-1980. "Honvédelmi Érdemérem 10 év" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-,2
31060.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF