Military Number of items: 37
1560205
31048
294
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph., fo., peremen reszelésnyom Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error, spotted, filing mark on edge NMK 310.
1 200 HUF
1560320
31049
294
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 kis ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with damaged ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small edge error NMK 310.
1 200 HUF
1557443
31050
294
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 310., 427.
1 400 HUF
1560351
31051
294
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- ph., ü. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error, ding NMK: 306.
2 600 HUF
1560432
31052
294
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, without hallmark, with modern ribbon Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK: 302.
5 000 HUF
1560379
31053
294
Military
Numismatics
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó, modern mellszalaggal, peremen "HMA 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:2,2- kis ph. Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon awarded after first wound, with "HMA 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF small edge error NMK 328
2 000 HUF
1563270
31055
294
Military
Numismatics
Pincés Puder István (1907- ) ~1940. "Hadsereg Lövészérem" Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Emlékül a Honvéd Főparancsnokság kiképzési osztályának tisztikarától 1940. február 28." (47mm) T:2
4 000 HUF
1564808
31056
294
Military
Numismatics
~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2
1 000 HUF
1529086
31057
294
Military
Numismatics
1537156
31058
294
Military
Numismatics
~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (31x47mm) + ~1960-1970. "Kiváló Munkásőr Parancsnok" zománcozott, aranyozott jelvény (31-35mm) + DN "Társadalmi Erdei Szolgálat" festett fém jelvény (48x57mm) T:2,2- festékhiba, egyiken tűhiány
2 000 HUF
1564852
31059
294
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25, 30 és 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, egyik dísztokban T:1-,2
1 000 HUF
1561188
31060
294
Military
Numismatics
1967. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, sérült dísztokban, igazolvánnyal + "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15 év" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban, igazolvánnyal + ~1960-1980. "Honvédelmi Érdemérem 10 év" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house