Maps Number of items: 68
1552586
12780
293
Maps
1915 Nagyszeben és környékének térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 46x63 cm
1 800 HUF
1550600
12781
293
15000
Maps
Herner János(szerk.): Erdély és a részek térképe és helységnévtára. Szeged, 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15 000 HUF
1550633
12782
293
15000
Maps
Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Az 19095-ös kiadás hasonmása, a nyolc horvát megyével bővítve, 71 színes térképlap,mappában.
15 000 HUF
1056588
12783
293
Maps
1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm
7 000 HUF
1393000
12784
293
Maps
Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.
7 000 HUF
1056574
12785
293
Maps
1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World. 100x70 cm
10 000 HUF
1056593
12786
293
14000
Maps
1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm
14 000 HUF
1056586
12787
293
Maps
1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm
8 000 HUF
1056575
12788
293
14000
Maps
1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm
14 000 HUF
908286
12789
293
Maps
1788 Andor D'Anville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban
12 000 HUF
1249195
12790
293
Maps
cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
18 000 HUF
1505037
12791
293
Maps
1941 Hajdú vármegye térképe, 1:375000, Kókai Lajos, 30×23 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house