Maps

Number of items: 68

1915 Nagyszeben és környékének térképe, kiadja a M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 46x63 cm
12780.

1 800 HUF

Herner János(szerk.): Erdély és a részek térképe és helységnévtára. Szeged, 1987.  Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12781.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Az  19095-ös kiadás hasonmása, a nyolc horvát megyével bővítve, 71 színes térképlap,mappában.
12782.

15 000 HUF
40,65
46,88

1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm
12783.

7 000 HUF
18,97
21,88

Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.
12784.

7 000 HUF
18,97
21,88

1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World.  100x70 cm
12785.

10 000 HUF

1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm
12786.

14 000 HUF
37,94
43,75

1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm
12787.

8 000 HUF

1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm
12788.

14 000 HUF
37,94
43,75

1788 Andor D'Anville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban
12789.

12 000 HUF

cca 1949-1950 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvények, nem teljes sorozat: 1-8. sz.: országos áttekintő térkép, salgótarjáni és miskolci debreceni, békéscsabai, szegedi és pestkörnyéki, pécsi, kaposvári és nagykanizsai., győri és szombathelyi vonalcsoportok, + 11-12. sz. egy másik kiadásból: pestkörnyéki vcs., Budapest, összesen 10 db, a postalogisztikai információk (postahivatalok, irányítási vonalcsoportok, postaigazgatósági kerületek, mozgóposták, jegyzékelőmenetek, stb.) mellett a főbb közigazgatási-tömegközlekedési adatok (határok, vasútvonalak, stb.) feltüntetésével, némelyikre rávezetve az 1950. évi megyerendezés utáni változások, különböző léptékben, jó állapotban
12790.

18 000 HUF
48,78
56,25

1941 Hajdú vármegye térképe, 1:375000, Kókai Lajos, 30×23 cm
12791.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF