Art-ceramics

Number of items: 28

Ikebana tál, mázas kerámia, PZS '76 jelzéssel, apró mázhibával, 10x15 cm
11065.

800 HUF

Locsolkodás, mázsa kerámia figura, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11066.

1 200 HUF

Kislány és a játszó kis kutya, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m:12 cm, h:22 cm
11067.

3 000 HUF

Retro mázas kerámia tál, hajszál repedéssel, jelzett, 28×25 cm
11068.

800 HUF

11070.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szüretelő lány, kézzel festett kerámia tolltartó, jelzés nélkül, kis repedésekkel, hibákkal, 17x18 cm.
11071.

1 600 HUF

Égetett kerámia sárkány és állatfigurák, kis tárgyak
11072.

1 200 HUF

Vegyes kerámia tétel, összesen 5 db: kiöntők, tárolók, lámpás, az egyik jelzett, m: 6 és 29 cm közti méretben
11073.

2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Könyvtámasz, mázas kerámia,  kis kopással, m:13 cm, h: 16 cm
11074.

4 000 HUF

Vegyes kerámia és porcelán tétel, 8 db: kék festett figurák, köztük 2 db jelzett. m: 4 cm és 8 cm között
11075.

2 000 HUF

V. Bassano kerámia rózsa, jelzett, kézzel festett, sérüléssel, 7x9x8 cm
11076.

1 200 HUF

Erdélyi fazekas tál, festett mázas cserép 1935-ös évszámmal, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:23 cm, m:7 cm
11077.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF