Art-ceramics
Number of items: 28
1515032
11065
293
Art-ceramics
Ikebana tál, mázas kerámia, PZS '76 jelzéssel, apró mázhibával, 10x15 cm
1424850
11066
293
Art-ceramics
Locsolkodás, mázsa kerámia figura, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
1 200 HUF
1508361
11067
293
Art-ceramics
Kislány és a játszó kis kutya, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m:12 cm, h:22 cm
3 000 HUF
1536766
11068
293
Art-ceramics
Retro mázas kerámia tál, hajszál repedéssel, jelzett, 28×25 cm
1556352
11070
293
Art-ceramics
3 600 HUF
1556538
11071
293
Art-ceramics
Szüretelő lány, kézzel festett kerámia tolltartó, jelzés nélkül, kis repedésekkel, hibákkal, 17x18 cm.
1 600 HUF
1556407
11072
293
Art-ceramics
Égetett kerámia sárkány és állatfigurák, kis tárgyak
1 200 HUF
1550177
11073
293
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, összesen 5 db: kiöntők, tárolók, lámpás, az egyik jelzett, m: 6 és 29 cm közti méretben
2 600 HUF
1552214
11074
293
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Könyvtámasz, mázas kerámia, kis kopással, m:13 cm, h: 16 cm
4 000 HUF
1529582
11075
293
Art-ceramics
Vegyes kerámia és porcelán tétel, 8 db: kék festett figurák, köztük 2 db jelzett. m: 4 cm és 8 cm között
2 000 HUF
1556492
11076
293
Art-ceramics
V. Bassano kerámia rózsa, jelzett, kézzel festett, sérüléssel, 7x9x8 cm
1 200 HUF
1554934
11077
293
Art-ceramics
Erdélyi fazekas tál, festett mázas cserép 1935-ös évszámmal, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:23 cm, m:7 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m