Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 80

1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2
30962.

1 000 HUF

1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" aranyozott, zománcozott ezüst kitüntetés, gyémántokkal díszítve, tűn "PV" jelzéssel illetve a belső oldal ezüst fémjel, dísztokban. Csak 31 adományozás! (80mm) + "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének III. fokozatának" miniatűrjével T:2 Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with diamonds" gold-plated, enamelled silver decoration with diamonds, with "PV" mark on the needle and on the inner side silver hallmark, in original case. Only 31 were awarded! (80mm) + The miniature of the "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 3rd Grade"  C:XF NMK 679.
30963.

240 000 HUF
650,41
750,00

1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagontokban T:1- zománchiba / Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:AU  NMK 611.
30964.

15 000 HUF
40,65
46,88

~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
30965.

800 HUF

~1960-1970. 4db klf nyelvű "KISZ" jelvény T:1-,2
30966.

1 000 HUF

1962. "Közlekedési Építő Vállalat 5 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző a viselésre jogosító igazolvánnyal T:2
30967.

800 HUF

1964.. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban, mellette adományozói okirat T:2
30968.

1 000 HUF

1965. "Hungarian Trade Exhibtion (Magyar Kereskedelmi Kiállítás)" angol nyelvű zománcozott fém jelvény (17x23mm) T:2 Hungary 1965. "Hungarian Trade Exhibiton" english language enamelled badge (17x23mm) C:XF
30969.

500 HUF
1,36
1,56

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban +  ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
30970.

1 400 HUF

1976. "Polgári Védelem Kiállítás Angyalföldön - 1976" Al jelvény, Br rátéttel (35mm) T:2
30971.

1 000 HUF

1979. "1949-1979. XXX. Tudományos-Műszaki Együttműködés" zománcozott Br jelvény, eredeti dobozában (35x56mm) T:2
30972.

500 HUF
1,36
1,56

1983. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata + adományozói okirat T:2
30973.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF