Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 80
1530801
30962
293
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2
1 000 HUF
1553742
30963
293
240000
Numismatics
1956. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" aranyozott, zománcozott ezüst kitüntetés, gyémántokkal díszítve, tűn "PV" jelzéssel illetve a belső oldal ezüst fémjel, dísztokban. Csak 31 adományozás! (80mm) + "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének III. fokozatának" miniatűrjével T:2 Hungary 1956. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade, decorated with diamonds" gold-plated, enamelled silver decoration with diamonds, with "PV" mark on the needle and on the inner side silver hallmark, in original case. Only 31 were awarded! (80mm) + The miniature of the "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 3rd Grade" C:XF NMK 679.
240 000 HUF
1556505
30964
293
15000
Numismatics
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagontokban T:1- zománchiba / Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, in case C:AU NMK 611.
15 000 HUF
1466024
30965
293
Numismatics
~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2 1555802
30966
293
Numismatics
~1960-1970. 4db klf nyelvű "KISZ" jelvény T:1-,2
1 000 HUF
1494388
30967
293
Numismatics
1962. "Közlekedési Építő Vállalat 5 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző a viselésre jogosító igazolvánnyal T:2
1510238
30968
293
Numismatics
1964.. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban, mellette adományozói okirat T:2
1 000 HUF
1421136
30969
293
500
Numismatics
1965. "Hungarian Trade Exhibtion (Magyar Kereskedelmi Kiállítás)" angol nyelvű zománcozott fém jelvény (17x23mm) T:2 Hungary 1965. "Hungarian Trade Exhibiton" english language enamelled badge (17x23mm) C:XF 1540204
30970
293
Numismatics
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, dísztokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1-
1 400 HUF
1538137
30971
293
Numismatics
1976. "Polgári Védelem Kiállítás Angyalföldön - 1976" Al jelvény, Br rátéttel (35mm) T:2
1 000 HUF
1425448
30972
293
500
Numismatics
1979. "1949-1979. XXX. Tudományos-Műszaki Együttműködés" zománcozott Br jelvény, eredeti dobozában (35x56mm) T:2 1553314
30973
293
2200
Numismatics
1983. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata + adományozói okirat T:2
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house