https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 379
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1550887
15871
293
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szana Tamás: Magyar költők szerelmei. Bp., 1887, Hornyánszky. Kicsit kopott félbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1553256
15872
293
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1551322
15873
293
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1551344
15874
293
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Jókai Mór élete és kora I. kötet. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1907, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Dr. Hirschler József (1874-1936) katolikus plébános, kanonok, pápai prelátus, művészeti író ex libris-szével. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1497519
15875
293
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. 1555625
15876
293
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tamási Áron: Virágveszedelem. Bp., 1938, Révai. Vászonkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1555619
15877
293
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai. A Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyesületek Szövetsége ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1550900
15878
293
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gyarmathi Balassi Bálint költeményei. Szerk.: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1467691
15879
293
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1552571
15880
293
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1552588
15881
293
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kovács András Péter: Multigáz. Dumakönyvtár. Bp., 2010, Ulpius. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1552818
15882
293
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, rézlemez kapoccsal.
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment