Books: Architecture, Art Number of items: 152
1521154
15492
293
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
1503247
15493
293
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
1526148
15494
293
100
Books: Architecture, Art
Fényképtár 22.: Boros György. Bp., 2001, Interart. Papírkötésben jó állapotban. 1553101
15495
293
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1526912
15496
293
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
1527330
15497
293
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
1504679
15498
293
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván:Wagner Zenedrámái I-VI. Bp., 1921-1924, Táltos Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
5 000 HUF
1505308
15499
293
Books: Architecture, Art
Ádám Jenő: A skálától a szimfóniáig. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon-kötés kissé kopottas boríóval.
1 000 HUF
1554014
15500
293
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
1554007
15501
293
Books: Architecture, Art
Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./ Half-linen-binding, in paper cover, in English language.
2 000 HUF
1552997
15502
293
Books: Architecture, Art
Szűcs Eszter: Régi tárgyak vonzásában. A szép otthon. Bp., 1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal illusztrálva.. Jó állapotban.
1 000 HUF
1553559
15503
293
Books: Architecture, Art
Gazdáné Olosz Ella: Kézimunkázók könyve. Bukarest, 1986, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house