https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 279

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1932 Bp., A Magyar Fürdőélet II. évfolyamának 11. száma, fotókkal, illusztrációkkal
1
12720.

1932 Bp., A Magyar Fürdőélet II. évfolyamának 11. száma, fotókkal, illusztrációkkal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
1
12721.

Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1934-1966 3 db illusztrált étlap, 2 db Italian Line válallat étlapja, spanyol és olasz nyelven, az egyik sérült./ 1934-1966 Illustrated menus, 3 pc., two of these the Italian Lines menus, in Spanish and Italian language, one menu damaged.
1
12722.

1934-1966 3 db illusztrált étlap, 2 db Italian Line válallat étlapja, spanyol és olasz nyelven, az egyik sérült./ 1934-1966 Illustrated menus, 3 pc., two of these the Italian Lines menus, in Spanish and Italian language, one menu damaged.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1934 Honvéd Lovas Olimpia Bizottság országos lovasmérkőzéseinek programja, 28. p.
1
12723.

1934 Honvéd Lovas Olimpia Bizottság országos lovasmérkőzéseinek programja, 28. p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1934 Deutsche Kulturbilder német történelmet és kultúrát felvonultató cigarettakép gyűjtemény 300 kép, kompletten / Collection of German cigarette pictures in album alltogether 300 images
1
12724.

1934 Deutsche Kulturbilder német történelmet és kultúrát felvonultató cigarettakép gyűjtemény 300 kép, kompletten / Collection of German cigarette pictures in album alltogether 300 images

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
1934 Drogista Közlöny, szerkeszti: Kádár Gyula, 31. évfolyam 15. szám
1
12725.

1934 Drogista Közlöny, szerkeszti: Kádár Gyula, 31. évfolyam 15. szám

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1935-1940 Hvar, Jugoszlávia, Hotel Kovacic képes ismertető prospektus
1
12726.

cca 1935-1940 Hvar, Jugoszlávia, Hotel Kovacic képes ismertető prospektus

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
1
12727.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
1
12728.

Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1916 A Három kislány 100. előadása, a  Vígszínház jubileumi ajándéka, sok fényképpel a színészekről, 23x15 cm
1
12729.

1916 A Három kislány 100. előadása, a Vígszínház jubileumi ajándéka, sok fényképpel a színészekről, 23x15 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
6
 
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII.  évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1
12730.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
1
12731.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment