Military Number of items: 40
1542599
31012
292
Military
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Bercsényi-Tüzérek / Bercsényi Miklós gróf" Br emlékérem, díjéremként "Kézigránát dobás I." gravírozással, szalag nélkül (45mm) T:2 ph.
3 000 HUF
1549308
31013
292
Military
Numismatics
1939. Igazolvány a Felvidék visszacsatolásának emlékére alapított emlékérem viselésének jogosultságára.
1 800 HUF
1548882
31014
292
Military
Numismatics
1 400 HUF
1546856
31015
292
Military
Numismatics
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon, with not original suspension ring Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
1 400 HUF
1542581
31016
292
Military
Numismatics
1943. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül T:3 bal keresztszár javítva Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon C:F left leg of the cross repaired NMK 443.
1 000 HUF
1542771
31017
292
Military
Numismatics
1948. "Volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" Al felvarrható jelvény. Szign.: Czeglédi T:2
1 000 HUF
1529086
31018
292
Military
Numismatics
~1960. "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
1531640
31019
292
Military
Numismatics
~1960-1970. 6db klf jelvény, közte "Élenjáró Századparacsnok", "Kiváló Rajparancsnok", "Kiváló Katona" T:2
1 000 HUF
1542746
31020
292
Military
Numismatics
~1960-1970. "Tanintézeti Bajnokság" (3xklf) zománcozott fém jelvény + "Egység Bajnokság" (3xklf) zománcozott fém jelvény T:2
1 000 HUF
1542616
31021
292
Military
Numismatics
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval + DN "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) / Honvédelmi Lövészverseny" Br díjérem mellszalagon T:1-,2
1 000 HUF
1542689
31022
292
Military
Numismatics
1964. "Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata. Aranyozott, ezüstözött és patinázott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, és 20 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
1 000 HUF
1542611
31023
292
Military
Numismatics
~1970. "Járőrparancsnok" ezüstözött, zománcozott fém jelvény (38x37mm) T:2 kis zománchiány, cserélt rögzítés
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house