Military

Number of items: 40

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Bercsényi-Tüzérek / Bercsényi Miklós gróf" Br emlékérem, díjéremként "Kézigránát dobás I." gravírozással, szalag nélkül (45mm) T:2 ph.
31012.

3 000 HUF

1939. Igazolvány a Felvidék visszacsatolásának emlékére alapított emlékérem viselésének jogosultságára.
31013.

1 800 HUF

31014.

1 400 HUF

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal, cserélt kontraszemmel. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon, with not original suspension ring Sign.:BERÁN L. C:XF  NMK 429.
31015.

1 400 HUF
9

1943. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül T:3 bal keresztszár javítva Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon C:F left leg of the cross repaired NMK 443.
31016.

1 000 HUF
10

1948. "Volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" Al felvarrható jelvény. Szign.: Czeglédi T:2
31017.

1 000 HUF

31018.

800 HUF

~1960-1970. 6db klf jelvény, közte "Élenjáró Századparacsnok", "Kiváló Rajparancsnok", "Kiváló Katona" T:2
31019.

1 000 HUF

~1960-1970. "Tanintézeti Bajnokság" (3xklf) zománcozott fém jelvény + "Egység Bajnokság" (3xklf) zománcozott fém jelvény T:2
31020.

1 000 HUF

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval + DN "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) / Honvédelmi Lövészverseny" Br díjérem mellszalagon T:1-,2
31021.

1 000 HUF

1964. "Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata. Aranyozott, ezüstözött és patinázott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, és 20 év után zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
31022.

1 000 HUF

~1970. "Járőrparancsnok" ezüstözött, zománcozott fém jelvény (38x37mm) T:2 kis zománchiány, cserélt rögzítés
31023.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF