Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 110

Ausztria 1977. "TVN (Természetbarát Turistaszövetség) Treibach-Althofen - Tűzliliom" festett fém jelvény, "Karl Pichl - Innsbruck" gyártói jelzéssel (~38x51mm) T:2 Austria 1977. "TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Treibach-Althofen - Feuerlilie" painted metal badge, with "Karl Pichl - Innsbruck" makers mark (~38x51mm) C:XF
30927.

500 HUF
1,36
1,56

Ausztria DN "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" fém jelvény (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" fém jelvény (41mm) T:2 Austria ND "Internationale Volkswanderung Kinittelfield" metal badge (50mm) + DN "Petzen Ski-Leistungslauf" metal badge (41mm) C:XF
30928.

800 HUF

Ausztria DN "Austria - Österreich" az osztrák címert ábrázoló zománcozott, aranyozott jelvény "SCHLÖGL-WIEN" gyártói jelzéssel (30mm) T:1- Austria ND "Austria - Österreich" enamelled, gilt badge with the coat of arms of Austria and with "SCHLÖGL-WIEN" makers mark (30mm) C:AU
30929.

1 200 HUF

Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, "ZUKOV - PRAHA XI" gyártói jelzéssel (25mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge with "ZUKOV - PRAHA XI" makers mark (25mm) C:XF
30930.

1 000 HUF

30931.

1 000 HUF

30932.

1 000 HUF

30933.

100 HUF
0,27
0,31

Mongólia 1967. "Barátság Érem" jelzetlen Ag kitüntetés, zománcozott, hátoldalán sorszám, plasztiktokban (36mm) T:2 Mongolia 1967. "Friendship Medal" unmarked Ag decoration, enamelled, numbered on its back, in plastic case (36mm) C:XF
30934.

10 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, "SPENCER LONDON" gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark "SPENCER LONDON". "LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E." (~26g/0.925/51x43mm) C:XF
30935.

10 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Fanshawe Páholy" jelzett, zománcozott, számozott Ag  jelvény szalagon, "L. SIMPSON & CO." gyártói jelzéssel (15,65g/0.925/32x35mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Fanshawe Lodge" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge ribbon, with makers mark "L. SIMPSON & CO." (15,65g/0.925/32x35mm) C:XF
30936.

10 000 HUF

Németország ~1900. "Hamburger Tennis-Gilde" zománcozott jelvény, sorszámozott "275"-ös számú, "FLECK & SOHN HAMBURG 3" gyártói jelzéssel T:1-
30937.

1 000 HUF

30938.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF