Jewellery
Number of items: 68
1532361
19024
290
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 19,7 g
2 600 HUF
1532362
19025
290
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 8 g
2 200 HUF
1532364
19026
290
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagos fülbevalópár, jelzett, d: 1,3 g, nettó: 7 g
2 000 HUF
1532104
19027
290
Jewellery
Ezüst(Ag) hat köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,2 g
1 200 HUF
1532370
19028
290
Jewellery
Ezüst(Ag) piros szíves fülbevalópár, jelzett, 0,9x0,8 cm, bruttó: 1,8 g
1 000 HUF
1532376
19029
290
Jewellery
Ezüst(Ag) apró szintetikus kövekkel kirakott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 5,9 g
1 600 HUF
1532412
19030
290
Jewellery
Ezüst(Ag) szögkereszt, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g
1 000 HUF
1532424
19031
290
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngymintás fonott nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,1 g
4 800 HUF
1532444
19032
290
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 7,1 g
2 000 HUF
1532449
19033
290
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,9 g
2 200 HUF
1532461
19034
290
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott golyós karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,6 g
1 200 HUF
1532470
19035
290
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes kígyó nyaklánc, állítható hosszúság, jelzett, max. h: 50 cm, nettó: 6,2 g
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m