Photo

Number of items: 246

Régi villamos, Győr Vagongyár / Waggonfabrik Raab, fotó, 17,5×15 cm
11658.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ganz-mozdony, fotó, hátulján feliratozva, 16,5×23 cm
11659.

20 000 HUF
54,20
62,50

Jugoszláv exportra készült Ganz-mozdony, fotó, 16,5×24 cm
11660.

8 000 HUF

1943 Külügyi szeminárium Lillafüreden, 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, Frisch Oszkár fotója, 17,5x23 cm
11661.

7 000 HUF
18,97
21,88

1931 Budapest, főpolgármester és jegyző választás. 5 db fotó 24x16 cm
11662.

20 000 HUF
54,20
62,50

1940 A Női Fodrász Egyesület 1940. évi albuma. Benne a Nőifodrászok Mesteregylete által alapított vándordíj átadásán készült fotók. 103 db fotó, nagyrészt frizurákkal. Albumban. / 1940 Photo album of the Women's Hairdresser Association. 103 photos of an award ceremony and hairstyles.
11663.

12 000 HUF

cca 1939-1940 a Földindulás c. film fotóalbuma, Hans Manninger felvételei, különböző méretben, összesen 18 db
11664.

20 000 HUF
54,20
62,50

1927 Budapest, látogatók Robert Sexé (1890-1986) francia motoros világkörüli utazó kiállításán, a Petrákovits Testvérek, a Mathis és a Gillet-Herstal reklámjával, nagyméretű fotó, Munkácsi Márton (1896-1963) felvétele, hátulján pecséttel jelzett, kis sérüléssel, 22×29 cm /  1927, Budapest, visitors at the exhibition of Robert Sexé (1890-1986) French motocyclist and globetrotter, with various advertisements, e. g. Gillet-Herstal, photography taken by Martin Munkácsi (1896-1963), with stamp on its back, with small damage, 22×29 cm
11665.

100 000 HUF
271,00
312,50

1933 Drag-hunt akadályverseny, nagyméretű fotómontázs (Fotó Faragó), kartonra ragasztva, kis sérüléssel, 40×30 cm
11666.

8 000 HUF

cca 1960 3 db nagyobb méretű fotó jégrevüről / 3 photos of ice-revue 18x24 cm
11667.

1 200 HUF

cca 1970 3 db fotó jégrevüről / 3 photos of ice revue 13x16, 18x19 cm
11668.

1 200 HUF

cca 1880 A brassói vívóiskola, nagyméretű fotó Leopold Adler (1848-1924) brassói műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, 21×27 cm
11669.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF