Printed Materials

Number of items: 387

cca 1900 Báthory István, fénynyomat, 28x17cm
13143.

800 HUF

cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, 65x50 cm
13144.

4 000 HUF

cca 1900-1910 Szecessziós díszítésű használatlan levélpapír, 26x18 cm
13145.

1 000 HUF

cca 1900-1920 20 db főként litho szentkép, 7x4 és 13x7 cm közti méretben
13146.

1 200 HUF

cca 1900-1930 20 db  litho szentkép, 11x5,5 és 12,5x7 cm közti méretben
13147.

1 200 HUF

13148.

20 000 HUF
54,20
62,50

1903 Pomázi bérkocsis  viteldíj-szabályzata 19x28 cm
13149.

3 000 HUF

1904 A Hadsereg képes havi folyóirat I. évfolyamának 6. száma
13150.

3 000 HUF

A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja. Bp., 1905, Korvin Testvérek - ny. Kiadói, festett díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, dízses szennylapokkal, szecesziós lapszéli dízsekkel, Vaszary János, Poll Hugó, Thorma János, Bihari Sándor, Szikszay Ferenc, Fényes Adolf, Tolnay Ákos és mások egészoldalas képeivel illusztrálva, széteső állapotban, a borítója megviselt, a gerince, kötése sérült, egy-két illusztráció hiányzik.
13151.

2 000 HUF

cca 1906 Hamburg-Amerika Linie hajózási társasággal kapcsolatos 4 db nyomtatvány: koncert program, menükártyák, tájékoztató füzet / Hamburg-Amerika Linie shipping company menu and music cards
13152.

3 000 HUF

1906 Zsebnaptár, Czettel és Deutsch kiadásában, borítóján sérüléssel
13153.

2 600 HUF
7,05

Lyka Károly(szerk.): Művészet, VI. évfolyam. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
13154.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF