https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 324

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1910-1930 9 db karácsonyi litho szentkép, vegyes minőségben, 10x5,5 cm és 12x6,5 cm közti méretben
1
12731.

cca 1910-1930 9 db karácsonyi litho szentkép, vegyes minőségben, 10x5,5 cm és 12x6,5 cm közti méretben

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910-1950 Papírrégiség tétel, benne okmányok, igazolványok, térképek
1
12732.

cca 1910-1950 Papírrégiség tétel, benne okmányok, igazolványok, térképek

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.
1
12733.

dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1
12734.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1911-1912 Hofherr és Schrantz cég értesítője gazdasági gépekről, gőzmozdonyokról és gőzcséplőgépekről, kissé viseltes állapotban, ragasztott, kopottas papírborítóval, kissé foltos. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Lokomobiljai kezelésére vonatkozó utasítások, kopottas borítóval, széteső állapotban. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth 1482 fém géptábla, 6x12 cm.
1
12735.

1911-1912 Hofherr és Schrantz cég értesítője gazdasági gépekről, gőzmozdonyokról és gőzcséplőgépekről, kissé viseltes állapotban, ragasztott, kopottas papírborítóval, kissé foltos. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Lokomobiljai kezelésére vonatkozó utasítások, kopottas borítóval, széteső állapotban. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth 1482 fém géptábla, 6x12 cm.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
9
 
cca 1912 Die wundervolle Plaubel-Makina képes ismertetője, német nyelven, 40p
1
12736.

cca 1912 Die wundervolle Plaubel-Makina képes ismertetője, német nyelven, 40p

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1912 Bp., A Magyar Királyi Államvasutak XXIV/218. a Magyar Királyi Államvasutak külön betegsegélyező-pénztárának alapszabályai, 32p
1
12737.

1912 Bp., A Magyar Királyi Államvasutak XXIV/218. a Magyar Királyi Államvasutak külön betegsegélyező-pénztárának alapszabályai, 32p

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
1
12738.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1912 az Élet folyóirat 4. évf. 2. félévének lapszámai, egybekötve, számos érdekes írással
1
12739.

1912 az Élet folyóirat 4. évf. 2. félévének lapszámai, egybekötve, számos érdekes írással

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
2
 
1913 Heinrich A és Fiai vas-nagykereskedésének árjegyzéke. Bp., Nyugat-ny. Kissé kopottas, kissé foltos papírkötésben, 312 p.
1
12740.

1913 Heinrich A és Fiai vas-nagykereskedésének árjegyzéke. Bp., Nyugat-ny. Kissé kopottas, kissé foltos papírkötésben, 312 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1913 Folkestone Ball dance-program / Angol bál táncrendje.
1
12741.

1913 Folkestone Ball dance-program / Angol bál táncrendje.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
1
12742.

1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment