https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 324
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1511149
12731
288
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1910-1930 9 db karácsonyi litho szentkép, vegyes minőségben, 10x5,5 cm és 12x6,5 cm közti méretben
Starting price:
1 200 HUF
1514168
12732
288
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1910-1950 Papírrégiség tétel, benne okmányok, igazolványok, térképek 1468151
12733
288
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
dr. Felvinczi Takács Zoltán: A pápai Református Főiskola Br. Baldacci Antal-féle metszetgyűjteményének katalógusa. Bp., 1910, Franklin-Társulat nyomdája, 308 p. Átkötött modern műbőr kötés, az eredeti borítót a műbőrre ragasztották. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1396021
12734
288
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1517037
12735
288
0
5000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1911-1912 Hofherr és Schrantz cég értesítője gazdasági gépekről, gőzmozdonyokról és gőzcséplőgépekről, kissé viseltes állapotban, ragasztott, kopottas papírborítóval, kissé foltos. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Lokomobiljai kezelésére vonatkozó utasítások, kopottas borítóval, széteső állapotban. + Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth 1482 fém géptábla, 6x12 cm.
Starting price:
5 000 HUF
1515228
12736
288
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1912 Die wundervolle Plaubel-Makina képes ismertetője, német nyelven, 40p
Starting price:
1 800 HUF
1494450
12737
288
0
800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1912 Bp., A Magyar Királyi Államvasutak XXIV/218. a Magyar Királyi Államvasutak külön betegsegélyező-pénztárának alapszabályai, 32p
The item is not available
1396374
12738
288
0
6000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1483848
12739
288
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1912 az Élet folyóirat 4. évf. 2. félévének lapszámai, egybekötve, számos érdekes írással
Starting price:
1 200 HUF
1517140
12740
288
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Heinrich A és Fiai vas-nagykereskedésének árjegyzéke. Bp., Nyugat-ny. Kissé kopottas, kissé foltos papírkötésben, 312 p.
Starting price:
3 000 HUF
1420710
12741
288
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Folkestone Ball dance-program / Angol bál táncrendje.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1299208
12742
288
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment