Jewellery

Number of items: 174

Ezüst(Ag) apró szíves-köves karkötő, jelzett, állítható hosszúságú, max. 19 cm, bruttó: 5,5 g
19012.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) miniérmes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 14 g
19013.

4 000 HUF

Shamballa gömb függő ezüst(Ag) függesztővel, jelzett, 1,6x1 cm, bruttó: 1 g
19014.

1 000 HUF

Ezüst(Ag) széles gyűrű, jelzett, méret:  50, nettó: 2,8 g
19015.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) széles gyűrű, jelzett, méret:  59, nettó: 5,3 g
19016.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) szalagmintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 5,9 g
19017.

1 600 HUF

Ezüst(Ag) matt jegygyűrű, jelzett, méret: 60, nettó: 3,9 g
19018.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) Trinity gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 10 g
19019.

2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) markazittal kirakott szív függő, jelzett, 2,3x1,3 g, bruttó: 2 g
19020.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) kutya függő, jelzett, 3x2,5 cm, nettó: 21,8 g
19021.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) könyvjelző ezüst(Ag) 500 líra pénzérmével, jelzett, h: 6 cm, nettó: 23,3 g
19022.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) aranyozott tejszínhabos, jelzett, h: 18,3 g, 43,2 g
19023.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF