Jewellery

Number of items: 174

Koronás ezüst(Ag) díszkanál, jelzett  / Crown silver spoon, h: 11 cm, nettó: 12,6 g
19144.

3 200 HUF
8,67
10,00

Bled zománcozott ezüst(Ag) díszkanál, jelzett  / Bled enameled silver spoon, h:10,4 cm, bruttó: 8,2 g
19145.

2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag.) tálkák (3db), jelzett,  d:9-15 cm, nettó:160 g
19146.

17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst (Ag.) hamutartó, jelzett,  d:12 cm, nettó:53 g
19147.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g
19148.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, h: 20-22 cm, nettó:154 g
19149.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) szelence "K. F." monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó 25 g
19150.

3 000 HUF
9

Ezüst fűszertartó dianás jelzéssel, mesterjeggyel 24 g / Silver spice holder 5,5x3,2 cm
19151.

5 000 HUF

Ezüst (Ag.) teaszűrő, jelzett, mesterjeggyel, h: 22 cm, nettó:110 g
19152.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, kis horpadással,   Ag, jelzett, nettó:18gr., d:4cm/ Silver spice holder with frosted glass insert, small dents, Ag, marked, net: 18gr, d. 4cm
19153.

8 000 HUF

cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g
19154.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst tortalapát, Ag, jelzett, cizelált, nettó:151gr., 26cm/ Silver cake shovel, Ag, marked, chiseled, net:, 26cm 151gr
19155.

28 000 HUF
75,88
87,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF