Printed Materials

Number of items: 371

Fritz Vith: Leica Handbuch. 1941, Technisch-Pädagogischer Verlag. Wetzlar, Scharfes Druckereien. Kiadói egészvászon kötés, német nyelven.
13022.

2 000 HUF

1941 A Csendőrségi lapok 11. száma.
13023.

1 000 HUF

1941 bőrkötéses, mini tárca naptár, jó állapotban, néhány bejegyzéssel
13024.

1 000 HUF

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
13025.

1 800 HUF

1941 Meghívó a jogászbálra
13026.

1941 Meghívó a jogászbálra

2 000 HUF

1941 Teleki Szőlőtelepek Villány Szőlészeti értesítője, Pátria-ny., fekete-fehér fotókkal, kissé foltos papírborítóval.
13027.

1 000 HUF
16

1941 Ünnep, 3 db, VIII. évf. 8.,9.,13. számok, változó állapotban, kissé kopottas borítóval
13028.

1 000 HUF

1941  Bárdossy László miniszterelnöki rendelete (2890/1941. M. E. sz.) az életbiztosítási szerződések körében a háborús haláleseti kockázat viselése tárgyában, 2 p.
13029.

2 400 HUF

1938  Az Ujság XIV. évfolyamának 58. száma, címlapon háborús hírekkel
13030.

1 200 HUF

1941 A Magyar Szó I. évfolyamának 2. száma háborús hírekkel
13031.

1 200 HUF

1942 A 8 Órai Újság XXVIII. évfolyamának 92. száma, címlapon az Ausztrália és Új-Zéland védelméről szóló cikkel
13032.

1 200 HUF

1942  A Magyar Nemzet XVIII. évfolyamának 277. száma, a szovjet támadásokról szóló hírekkel
13033.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF