Number of items: 63
1486388
11115
285
Zsolnay szecessziós lapos tányér, matricás, jelzett, hajszálrepedéssel és kis csorbával, d: 26 cm
12 000 HUF
1490911
11116
285
Zsolnay mini kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
1 000 HUF
1484958
11117
285
Zsolnay vizet merő lány, eozin mázas, jelzett, hibátlan, 16×14 cm, m:9 cm
5 000 HUF
1485822
11118
285
Zsolnay virág mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
2 000 HUF
1485817
11119
285
Zsolnay alapmázas fekvő akt, jelzett, apró lepattanással, 24x14x12 cm
5 000 HUF
1452946
11120
285
Zsolnay KMK kis tálkák (6 db), matricás, jelzett, kopott, d:8,5 cm
2 000 HUF
1403561
11121
285
Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
2 000 HUF
1424914
11122
285
14000
cca 1900 Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, benyomott körpecsétes 23×23 cm, m: 5 cm
14 000 HUF
1455712
11123
285
Porcelán tétel: Hollóházi váza, Bareuther tálka, Volkstedt kis tálka, matricás, jelzett, hibátlan, m:16 cm, d:18 cm, d:11 cm
1470119
11124
285
Hollóházi porcelán mókus, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 400 HUF
1493672
11125
285
Hollóházi hullámos papagáj pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1484921
11126
285
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m:29 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m