Printed Materials

Number of items: 336

1910 A Resiczai Falepároló Részvénytársaság alapszabályai, okmánybélyeggel, 38p
12615.

1 400 HUF

12616.

4 000 HUF

12617.

2 000 HUF

cca 1910 Az Adria biztosítótársaság dekoratív litografált borítékja, benne kis levélborítékokkal / Nice litho envelope of the Adria insurance Co. 20x15 cm
12618.

2 200 HUF
5,96
6,88

1911-1913 A Magyar Iparművészet c. újság 12 db száma, kettő kivételével jó állapotban.
12619.

5 000 HUF

1912-1930 Nyugat folyóirat számok, 4 db (V. évf. 8., 23. XIX. évf. 8 szám, XXIII. évf. 13. sz.), változó, többnyire szakadozott, széteső állapotban.
12620.

3 000 HUF

12621.

6 000 HUF

1912 Bp., II/a. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, kihajtható térképpel, 23p
12622.

4 600 HUF
12,47
14,38

1913 Temesvár, Temesvári Hírlap 11. évfolyamának 102. száma 30fillér okmánybélyeggel
12623.

1 400 HUF

1913 Bp., III. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, 25p
12624.

4 600 HUF
12,47
14,38
9

12625.

1 800 HUF

1913 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XI. évfolyam 1912-1913. Kiadja Regnum Marianum. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és nyomda Rt. Egybekötve, viseltes félvászon kötésben.
12626.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF