Printed Materials

Number of items: 336

Magyar Olimpiai Zsebkönyv 1948. Bp., 1948, Testkultúra. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval.
12784.

1 200 HUF

1947 A Nemzeti Parasztpárt programjavaslata, rossz állapotú nyomtatvány.
12785.

1 000 HUF

cca 1949 Jegyezz Békekölcsönt! 8 oldalas képes propaganda nyomtatvány
12786.

1 000 HUF

cca 1950 5 db angol cigarettakártya gyűjtőfüzet / Cigarette cards collectors booklet complete 5 sets
12787.

1 200 HUF

1948-1963 Kisméretű asztali naptárak, 6 db
12788.

1 200 HUF

cca 1950 Pestlőrinc 50 éve. Képes füzet 30p.
12789.

1 000 HUF

12790.

1 000 HUF

12791.

2 000 HUF

cca 1950 Velence leporello, 26 db képpel / cca 1950 Venice leporello, with 26 pictures
12792.

cca 1950 Velence leporello, 26 db képpel /
cca 1950 Venice leporello, with 26 pictures

1 000 HUF

cca 1950 Tito ellenes propaganda leporelló, Rákosi előszavával, Bp., Szikra nyomda, magyar és román művészek karikaturáival (Jurascu, Rik, Doru, Bevin, Schwott).
12793.

5 000 HUF

cca 1950-1960 Az Ikarus 30-as busz 2 db próba reklámnyomtatványa
12794.

1 400 HUF

Távirdamunkások kézikönyve. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Korabeli félvászonkötésben.
12795.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF