https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 336

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1864 Az Ungarische Nachrichten III. évfolyamának 199. száma
1
12542.

1864 Az Ungarische Nachrichten III. évfolyamának 199. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1865 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1
12543.

1865 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1866 A Hungaria című újság II. évfolyamának 85. száma
1
12544.

1866 A Hungaria című újság II. évfolyamának 85. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 46. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.
1
12545.

1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 46. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 37. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
1
12546.

1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 37. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1867 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1
12547.

1867 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1868 Az esztergomi takarékpénztár alapszabályai. Esztergom, Horák Egyed. Helyenként kicsit foltos, egyébként jó állapotban, 24 p.
1
12548.

1868 Az esztergomi takarékpénztár alapszabályai. Esztergom, Horák Egyed. Helyenként kicsit foltos, egyébként jó állapotban, 24 p.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1869 Pester Journal, Politisches Tageblatt III. Jahrgang Nr. 133., 4p
1
12549.

1869 Pester Journal, Politisches Tageblatt III. Jahrgang Nr. 133., 4p

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1869 a Ludas Matyi 3. évf. 51. lapszáma díszes fejléccel, karikatúrákkal
1
12550.

1869 a Ludas Matyi 3. évf. 51. lapszáma díszes fejléccel, karikatúrákkal

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1870 Pester Journal, Politisches Tageblatt IV. Jahrgang Nr. 113.
1
12551.

1870 Pester Journal, Politisches Tageblatt IV. Jahrgang Nr. 113.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1
12552.

1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1
12553.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment