Number of items: 121

Herendi Indai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11112.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:13 cm
11113.

1 600 HUF

Zsolnay sárga-fekete váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11114.

1 200 HUF
9

Zsolnay porcelán cukortartó és kiöntő, jelzett(ifj. Grünwald Mór), kopásnyomokkal, az egyik alján apró csorbával, 2 db, 13x19 és 7x13 cm
11115.

2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay virágmintás porcelán mini tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
11116.

1 000 HUF
9

Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11117.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6x8 cm
11118.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11119.

2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8x4,5 cm
11120.

2 000 HUF
14

Zsolnay Sissy mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11121.

3 000 HUF
16

Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x12 cm
11122.

2 000 HUF

11123.

6 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF