https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 516
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1336970
15027
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1291894
15028
283
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sasi György: Hogy tört ki?... Elbeszélések. Temesvár, 1943, Szerzői kiadás. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1323350
15029
283
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Donáth László: Jairus fia. Marosvásárhely, 1929, Benkő-Nyomda. Kiadói illusztrált papírkötésben. Az előzék-, ill. címlapon kis szakadás. Felvágatlan. Ritka!
Starting price:
1 400 HUF
926377
15030
283
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1405648
15031
283
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány. (1700/770) A kötése picit sérült.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1405579
15032
283
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1251695
15033
283
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1291613
15034
283
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pascal: Gondolatok. Ford. Nagy József. Bp., 1912, Franklin. 236 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító felragasztva.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1321072
15035
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1338105
15036
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sigrid Undset: Kristin Lavransdatter. I. Koszorú. Bp., é.n., Káldor. 277 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1252087
15037
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1353158
15038
283
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A címlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvből egy ív kijár (97-112 p.).
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment