https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 516
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1354313
14787
283
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Henri de Régnier: Hazajáró mult. Fordította Fehér Sándor. Próza Mesterei 3. Békéscsaba, 1918, Tevan kiadás. Papírkötés, 298 p. A gerince javított. A borítója elvált a könyvtesttől.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1394897
14788
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1324035
14789
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szegő István: Kenyéren és vizen. Bp., 1934, szerzői kiadás (Hungária). 30 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1324021
14790
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rózsa Ignác: Brunhuber tanár úr; Somogyi Béla; Pedagógusok Világszövetsége. Bp, 1946, Somogyi Béla Pedagógiai Társaság. 20. Kiadói foltos papírkötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1340148
14791
283
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karinthy Frigyes: Igy láttátok ti. Budapest, 1917, Dick Manó kiadása. Kissé viseltes, illusztrált, kiadói karton kötésben
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1406078
14792
283
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Krúdy Gyula: Pest. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Intézményi bélyegzővel. Kissé megviselt állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1435984
14793
283
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szentgyörgyi Sándor: Vihar Buda fölött. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Könyvbarátok Kis Könyve. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, firkált borítóval, kicsit sérült gerinccel, a címlapon ajándékozási sorokkal és intézményi bélyegzővel.
The item is not available
1177974
14794
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1042297
14795
283
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1050531
14796
283
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1031496
14797
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1264716
14798
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdélyi Zoltán: Vesztett boldogság. Verses regény. Bp., 1901, Franklin-Társulat. 151 p. 9 t. Korabeli kopottas félvászonkötéseben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment