https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 516
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1339252
14726
283
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.
The item is not available
1469008
14727
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dessewffy Arisztid: Félszázad múltán. É.n., h.n. Félbőr kötés, gerincnél sérült, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1462790
14728
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes szótár tétel, szlovák-magyar kisszótárak, 2 db: T. Göbel Marianne: Szlovák-magyar szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1984, Terra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Lukács Katalin: Magyar-szlovák szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1988, Terra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1461100
14729
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1461085
14730
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révész Béla: Esztergomi lélek. Bp., 1934, Dante (Az írás mesterei). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1461488
14731
283
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bíró Lajos: Magyar mágia. Bp., é. n., Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban. 1417910
14732
283
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (1.,2.,3.,6. kötetek), változó, többnyire kopottas, picit foltos állapotban: Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Budapest, é.n. (1939), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 1. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés.
Starting price:
2 000 HUF
1464336
14733
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Konrád György: A látogató. 1. kiad. Bp., 1969, Magvető. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1444299
14734
283
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval
Starting price:
1 000 HUF
1417824
14735
283
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
vitéz Somogyvári Gyula: A hadtest hű marad. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas félvászonkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1427725
14736
283
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése . 2-4., 6-9. köt. Bp., é. n., Dick Manó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1407026
14737
283
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szíves közreműködésével szerkesztette Cziklay Lajos. Budapest, 1897, Rigler József Ede Papírnemügyár Rt. ny., Kispesti Rudolf Fogadalmi Templom felépítésére alakult országos bizottság. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált díszmű. Kiadói aranyozott félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója és a gerince viseltes, a kötése sérült, pár lap kijár.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment