Number of items: 67
1457029
11100
282
Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
1 800 HUF
1330920
11101
282
1226544
11102
282
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1455712
11103
282
Porcelán tétel: Hollóházi váza, Bareuther tálka, Volkstedt kis tálka, matricás, jelzett, hibátlan, m:16 cm, d:18 cm, d:11 cm
1 000 HUF
1455145
11104
282
Fischer Emil "Nem! nem! soha!" irredenta tálka a nagy Magyarország formájában, részben kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, 18×10 cm
6 000 HUF
1460016
11105
282
Drasche boci, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm
1 000 HUF
1460022
11106
282
Drasche medve, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm
1 000 HUF
1460032
11107
282
Drasche páva, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1 000 HUF
1452971
11108
282
Alföldi áttört szélű süteményes készlet romantikus párral, matricás, kopott, jelzett, d:17 cm (6×), d:25 cm
5 000 HUF
1455975
11109
282
Kalocsai porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 8 cm
1 200 HUF
1457013
11110
282
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
1 400 HUF
1460137
11111
282
900
Drasche kulacs, Tihany modern képével, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m