Jewellery

Number of items: 77

Ezüst(Ag) öngyújtó, szerkezet nélkül, jelzett, 5,7x3x1,2 cm, nettó: 45,7 g
19060.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó, jelzett, 8,5x7,5x1 cm, nettó: 85,7 g
19061.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 16,1 g
19062.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott cigarettatárca, belsejében "Pista" gravírozással, jelzett, 8x12x1 cm, br: 174,9 g
19063.

34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) kulcstartó teniszütő díszítéssel, jelzett, 2,8x4,5 cm, nettó: 18,6 g
19064.

4 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g
19065.

1 200 HUF

Ezüst gyűrű (a külső, kisebb forog), Ag., nettó: 4,7gr., jelzett,  méret:67 / Silver ring (the outer, smaller rotating), A. Net: 4,7gr, marked, size. 67
19066.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) széles karikagyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,2 g
19067.

1 200 HUF

Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm
19068.

5 000 HUF

Ezüst(gyűrű) jáde díszítéssel, méret: 56, br: 7,5 g, fedeles tükrös ékszertartó dobozkában
19069.

3 800 HUF
10,30
11,88
14

Ezüst likőrös pohárka, Ag., nettó:39,1gr., jelzett,  8,5cm / Silver liqueur glasses, Ag, net.. 39,1gr, marked, 8.5 cm
19070.

8 000 HUF

Ezüst füles tálka,  Ag., nettó:13,5gr., jelzett, d:13,5cm /Silver-eared tray, Ag, net.. 13.5 grams, marked, d:13,5cm
19071.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF